Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zamki nie odbijają

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zamki nie odbijają

    ok....zarezerwuje

  • #2
    [O1] Zamki nie odbijają

    Koledzy proszę o pomoc. Zamki w mojej octavii nie odbijają ani prawy ani lewy. Tzn. jak przekręcę kluczyk np. w prawo to tak zostaje a podobno powinien wrócić do pozycji wyjściowej. Czy to prosta sprawa do naprawienia? Jakieś sprężynki?? Co zakupić przed demontażem, żeby potem nie stała rozebrana tydzień bo nie będzie można czegoś dostać...
    www.sztutowo.com.pl

    Komentarz


    • #3
      bardzo często pomaga zanurzenie wkladki w oleju i kilkakrotne pokrecenie kluczykiem.pryskanie smarami do srodka wkladki nic w tym momencie nie da.

      Komentarz


      • #4
        Jest zestawa naprawczy wkladek zamka.
        Tam pekaja sprezyny
        A jaki jest numer dla Ciebie to idz do ASO niech sprawdza. Jak kupowalem to golfa to pare zl zaplaciłem za to. Nie bylo drogo

        [ Dodano: Sro 22 Paź, 08 19:37 ]
        Ale musisz rozebrac najpierw i zobaczyc czy przypadkiem faktycznie syfem nie zaszlo.Wtedy mozna jak napiasal kolega namoczyc albo po prostu rozebrac i wymyc dokladnie. Jak juz rozbierzesz to zobaczysz co sie stalo.
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Damianjg
          po prostu rozebrac i wymyc dokladnie. Jak juz rozbierzesz to zobaczysz co sie stalo.
          Jesteś wielki kolego, powiedz mi jeszcze czy masz jeszcze jakiś schemat jak rozebrać zamek itp... takie zdjęcie poglądowe?

          Aha czy macie sposób na założenie spowrotem tej folii na drzwiach?
          www.sztutowo.com.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez krzysiekj
            Jesteś wielki kolego, powiedz mi jeszcze czy masz jeszcze jakiś schemat jak rozebrać zamek itp... takie zdjęcie poglądowe?
            Forum - Octavia Club Polska

            [ Dodano: Sro 22 Paź, 08 23:38 ]
            Zamieszczone przez krzysiekj
            Aha czy macie sposób na założenie spowrotem tej folii na drzwiach?
            Forum - Octavia Club Polska
            President Johnny II + President Florida/ ML-145
            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X